COM. SET QARQAFËSH PASTELA BLUE RF SINGLE

Zbritje

49.00 34.30

Availability: In Stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

10 in stock

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Karakteristikat:

  • I përbërë nga 100% strukturë pambuku
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u larë në makinë larëse

Seti përmbanë:

  • 1 x Këllëf jorgani (160x200cm)
  • 1 x Çarçaf (160x240cm)
  • 1 x Këllëf jastëku (50x70cm)
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.