Comodita Dream

Zbritje

69.00169.50

Availability: In Stock

Dyshek i cili i adaptohet shumë lehtë formës së trupit, duke mos shkaktuar tension dhe presion.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zgjidhni dyshekun kualitativ me çmimin më ekonomik në treg.

Karakteristikat:

Dyshek i përbërë nga shkuma Polyurethan.
Strukturë poroze, lehtë i adaptueshëm.

  • Strukturë poroze, për një ajrosje optimale, Ndihmon, që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur në mënyrë konstante ajrosjen gjatë-gjithë dyshekut.
    Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Dyshek me 20 cm trashësi
  • Dyshek me garancion 3 vjeçarë
  • I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

dimenzionet

190×140, 190×160, 190×180, 190×80, 190×90, 200×100, 200×120, 200×150, 200×160, 200×180, 200×90