Comodita Memory

Zbritje

144.50409.50

Availability: Out stock

Dyshek me garancion 5 vjeçarë!
I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

I përbërë nga shumë shtresa, që e bënë këtë dyshek, llojin më të preferuar nga ju, për vet faktin që do ju mundësojë të keni gjumin më të mire. Një inovacion I cili ju fton të lironi stresin e akumuluar gjatë gjithë ditës.

Karakteristikat:

  • Dyshek me trashësi prej 25 cm
  • Shtresa e fundit dhe e mesme është e përbërë nga shkuma polyurethan me dendësi të ndryshme duke ofruar mbështetje në 5 zona kyçe të trupit nga koka deri tek gishtat, me një strukturë qelizore 3 dimenzionale, e cila mndëson ajrosje optimale në gjithë sipërfaqen.
  • Top shtresa është e ndërtuar nga 5cm shkumë Memory, e cila ju përshtatet konturave specifike të trupit tuaj.
    Duke ju përgjigjur temperaturës dhe presionit të trupit, lejon që pesha të shpërndahet njëtrajtësisht në të gjithë sipërfaqen e saj, në këtë mënyrë ju nuk do ndjeni presionin e peshës suaj dhe kështu trupi juaj do ndjehet i liruar.
  • Anësoret Airmesh à për një ajrosje optimale, Këto anësore ndihmojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë – gjithë dyshekut. Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Baza, mbulesa e dyshekut: Një mbulesë e butë dhe e lëmuar, e përbërë nga materile unike, përmbajtje mikrofibër dhe pambuk, bëjnë që çarçafët të mos rrëshqasin në të dhe ju mundëson një ambient gjumi të shëndetshëm dhe të pamundimshëm.
  • Dyshek me garancion 5 vjeçarë!

I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

dimenzionet

190X160, 190X140, 190X180, 190X80, 190X90, 200X100, 200X120, 200X140, 200X150, 200X160, 200X180, 200X200, 200X220, 200X90