Comodita Soft

Zbritje

94.50264.50

Availability: Out stock

Provoni dyshekun Soft dhe ju do të ndjeni kënaqësinë e gjumit të rehatshëm.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Supersoft, edhe një dyshek tjetër për të plotësuar kërkesar tuaja në arritjen e kualitetit të fjetjes. Për të gjithë ata që preferojnë dyshek mesatarisht të butë.

Karakteristikat:

Dyshek I përbërë nga shkuma Polyurethan 3 shtresorë.
Strukturë poroze, lehtë i adaptueshëm.

  • Anësoret Airmesh à për një ajrosje optimale, Këto anësore ndihmojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë-gjithë dyshekut. Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • 3 Shtresa me dendësi të ndryshme, të ndërtuara që të mbështesin trupin tuaj gjat çdo lëvizje.

Ofron pozicione të balancuara gjatë fjetjes, pa marrë parasysh në çfarë pozicioni zgjidhni të flini.
Për të gjithë ata që duan dyshek mesatarisht të butë.

  • Dyshek me trashësi prej 21 cm.
  • Dyshek me Garancion 3 vjeçarë

I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

dimenzionet

190×140, 190×160, 190×180, 190×80, 190×90, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180, 200×200, 200×90

Karakteristikat

• SuperSoft
• Anatomik
• Ortopedik
• Antialergjik
• Antibakterial
• Vetajrosës
• Strukturë poroze
• Mik I ambientit
• Aditivë biologjik, pa agjent kimikal