Contour Bamboo Jastëk

Zbritje

12.0018.00

Availability: In Stock

Jastëk nga shkuma Memory me dëndësi më të lartë
Kjo linjë vije në dy forma, formën Saponeta (ate klasik të sapunit) dhe në formën cervikale (jastëk me kuntura), cervicale (cervical), aty ku mbështetja takon nevojat e ndryshme, pavarësisht në cilin pozicion flini.
Të përbëra nga shkuma memory me dendësi më të lartë, material i cili redukton ndrydhjen në pika të caktuara, mbështet kokën, shpatullat dhe fillim shpinën, garanton komfort të mrekullueshëm.

Clear
SKU: N/A Category:

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëk i formës cervikale nga shkuma memory.
Me kuntura ergonomike për një mbështjetje optimale, natyrale të kokës, qafës dhe fillim shpinës.I përshtatet temperaturës së trupit dhe ju bënë të ndiheni rehat pavarsisht temperaturave të ambientit në kushte normale.
Me përmbajtjen e Bambu-së të karbonizuar në mbështjellës dhe në mëmbranen së jastëkut, do të ju sigurojë një absurbim optimal të lagështisë dhe neutralizimin e saj.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

Karakteristikat

E përbërë nga 100% me structure pambuku
Mik I lëkurës suaj
E butë në prekje
Vetajrosës
Mik I ambientit
E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C

Dimensionet

50×30, 60×40