Dyshek pikniku 190x80x10cm

Zbritje

70.00 49.00

Availability: In Stock

4 in stock

Category:

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Guest Fold: Dyshek palosës me funksion të dyfishtë. Përdoret si një divan dhe shëndrrohet në një dyshek të rehatshëm gjumi. I përbërë nga shkuma poliuterane me dendësinë adekuate. Mbështjellës mikrofibre, i cili hiqet lehtë për t’u pastruar. I lehtë për t’u bartur dhe kursen hapësirën tuaj.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.