JASTËK BEST SHAPE FORATO

Zbritje

74.00 47.40

Availability: In Stock

10 in stock

Category:

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëk best shape forato me kuntura erognomike për një mbështetje optimale, natyrale  të kokës, qafës dhe fillimshpinës. I përshtatet temeperaturës së trupit pavarësisht temperaturës të ambientit në kushte normale.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

Karakteristikat

– Strukturë poroze
– Antialergjik
– Anatomik
– Ortopedik
– I butë
– Antibakterial