JASTËK CLEAN MEMORY SAPONETA

Zbritje

79.00 31.60

Availability: In Stock

Kur mirëqenia do të thotë higjienë dhe komoditet, ne jemi duke marrë parasysh Clean Memory, kur performanca e shkumës memory kombinohet me mundësinë për t’u pastruar në makinën larëse në 30Gradë. Kjo do të thotë që siguron avantazhin që ta lani sa herë të keni nevojë. Vjen në  dimensone 72 x 42cm

12 in stock

Category:

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëk supersoft, është një material viskoelastik, i cili konsiderohet të jetë 10 herë më i butë se vet latexi natyral.Struktura poroze mundëson qarkullim të ajrit dhe ulin përçueshmërinë termale, ofron sensacion të kënaqshëm freskie. Clean Memory është krijuar për të kënaqur nevojat e konsumatorëve që dëshirojnë të kombinojnë butësinë e shkumës memory me higjienë maksimale, për familjarët, klientët apo pacientët.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

Karakteristikat

Anatomik
Ortopedik
Antialergjik
Antibakterial
Vetëajrosës
Strukturë Poroze
Mik i ambientit