JASTËK CRIB SAPONETTA FORATO

Zbritje

79.00 31.60

Availability: Out stock

Comodita jastëk crib saponetta Forato, i certifikuar dhe i testuar për reagim (rezistent) ndaj zjarrit, bazuar në teknologji të avancuar.

Out of stock

Category:

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Karakteristikat:

  • Antialergjik
  • Anatomik
  • Vetëajrosës
  • Antibakterial
  • Strukturë poroze
  • Mik i ambientit
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.