JASTËK GELSOFT CERVICALE

Zbritje

99.00 59.40

Availability: In Stock

Jastëk i formës saponeta (forma e spapunit) nga shkuma memory. Mbështetje optimale, natyrale të kokës, qafës dhe fillimshpinës. I përshtatet temperaturës së trupit pavarësisht temperaturës së dhomës.

12 in stock

Category:

Description

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëku Gelsoft Cervicale me përmbajtjen e gel-it siguron freski, ndërsa me përmbajtjen e bambu-së të karbonizuar në mbështjellës, do të ju sigurojë një absorbim optimal të lagështisë dhe neutraliyimin e saj.

Kjo linjë vie në dy forma formën Saponeta (atë klasike të sapunit) dhe në formën cervikale (jastëk me kuntura), aty ku mbështetja takon nevojat e ndryshme pavarësisht në cilin pozicion flini. Të përbëra nga shkuma memory me dendësi të lartë, material i cili redukton ndrydhjen në pika të caktuara, mbështet kokën, shpatullat dhe fillimshpinën, garanton komfort të mrekullueshëm.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Additional information

Karakteristikat

Antialergjik
Antibakterial
Anatomik
Ortopedik
Vetëajrosës
Strukturë poroze
Mik i ambientit
Përmbajtje të Gel-it për më shumë freski