Dyshek Dream
Dyshek Dream2

Comodita Dream

149.00€349.00€ 74.50€174.50€

Dyshek i cili i adaptohet shumë lehtë formës së trupit, duke mos shkaktuar tension dhe presion.

Pastro
Shiko Detajet
Krahaso
SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zgjidhni dyshekun kualitativ me çmimin më ekonomik në treg.

Karakteristikat:

Dyshek i përbërë nga shkuma Polyurethan.
Strukturë poroze, lehtë i adaptueshëm.

  • Strukturë poroze, për një ajrosje optimale, Ndihmon, që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur në mënyrë konstante ajrosjen gjatë-gjithë dyshekut.
    Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Dyshek me 20 cm trashësi
  • Dyshek me garancion 3 vjeçarë
  • I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Informacion plotësues

Dimenzionet

190X140, 190X160, 190X180, 190X80, 190X90, 200X100, 200X120, 200X140, 200X150, 200X160, 200X180, 200X220, 200X90

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “Comodita Dream”