Comodita Contour Bamboo Jastëk 50x30
Comodita Contour Bamboo Jastëk 50×30 – 2

Contour Bamboo Jastëk

45.00€59.00€ 12.00€22.00€

Jastëk nga shkuma Memory me dëndësi më të lartë
Kjo linjë vije në dy forma, formën Saponeta (ate klasik të sapunit) dhe në formën cervikale (jastëk me kuntura), cervicale (cervical), aty ku mbështetja takon nevojat e ndryshme, pavarësisht në cilin pozicion flini.
Të përbëra nga shkuma memory me dendësi më të lartë, material i cili redukton ndrydhjen në pika të caktuara, mbështet kokën, shpatullat dhe fillim shpinën, garanton komfort të mrekullueshëm.

Pastro
Shiko Detajet
Krahaso
SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëk i formës cervikale nga shkuma memory.
Me kuntura ergonomike për një mbështjetje optimale, natyrale të kokës, qafës dhe fillim shpinës.I përshtatet temperaturës së trupit dhe ju bënë të ndiheni rehat pavarsisht temperaturave të ambientit në kushte normale.
Me përmbajtjen e Bambu-së të karbonizuar në mbështjellës dhe në mëmbranen së jastëkut, do të ju sigurojë një absurbim optimal të lagështisë dhe neutralizimin e saj.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Informacion plotësues

Karakteristikat

• Anatomik
• Ortopedik
• Antialergjik
• Antibakterial
• Vetajrosës
• Strukturë poroze
• Mik I ambientit
• Përmbajtje të Bamboo-së

Dimenzionet

50×30, 60×40

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “Contour Bamboo Jastëk”