-30%
dyshek pikniku

Dyshek pikniku 190x80x10cm

70.00€ 49.00€

Disponueshmëria:4 në stok

Shiko Detajet
Krahaso
Kategori:

Përshkrimi i Produktit

Guest Fold: Dyshek palosës me funksion të dyfishtë. Përdoret si një divan dhe shëndrrohet në një dyshek të rehatshëm gjumi. I përbërë nga shkuma poliuterane me dendësinë adekuate. Mbështjellës mikrofibre, i cili hiqet lehtë për t’u pastruar. I lehtë për t’u bartur dhe kursen hapësirën tuaj.

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “Dyshek pikniku 190x80x10cm”