-36%
Jastek best shape forato

JASTËK BEST SHAPE FORATO

74.00€ 47.40€

Disponueshmëria:15 në stok

Shiko Detajet
Krahaso
Kategori:

Përshkrimi i Produktit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëk best shape forato me kuntura erognomike për një mbështetje optimale, natyrale  të kokës, qafës dhe fillimshpinës. I përshtatet temeperaturës së trupit pavarësisht temperaturës të ambientit në kushte normale.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Informacion plotësues

Karakteristikat

– Strukturë poroze
– Antialergjik
– Anatomik
– Ortopedik
– I butë
– Antibakterial

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “JASTËK BEST SHAPE FORATO”