-60%
jastek crib sponetta forato

JASTËK CRIB SAPONETTA FORATO

79.00€ 31.60€

Comodita jastëk crib saponetta Forato, i certifikuar dhe i testuar për reagim (rezistent) ndaj zjarrit, bazuar në teknologji të avancuar.

Disponueshmëria:3 në stok

Shiko Detajet
Krahaso
Kategori:

Përshkrimi i Produktit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Karakteristikat:

  • Antialergjik
  • Anatomik
  • Vetëajrosës
  • Antibakterial
  • Strukturë poroze
  • Mik i ambientit
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “JASTËK CRIB SAPONETTA FORATO”