-60%
eco bio best massage forato

JASTËK ECO BIO BEST MASSAGE FORATO

79.00€ 31.60€

Kjo linjë i’u dedikohet personave që e duan natyrën. Linja e Comodita Bio dhe Eco Bio janë zhvilluar të oforjnë “Eco komoditet” pasi ato janë të përbëra nga materiale biologjike dhe bimë medicinale me veti rigjeneruese të kombinuara me butësinë e shkumës GreenBio memory dhe Eco Bio memory.

Disponueshmëria:18 në stok

Shiko Detajet
Krahaso
Kategori:

Përshkrimi i Produktit

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jastëkët janë zhvilluar me shumë kujdes në kompozicionin e brendshëm dhe atë sipërfaqësorë, në mënyrë për të realizuar një produkt që do të bëhet sintezë e teknologjisë dhe komfortit, inovacionit dhe natyralitetit. Të përbëra nga Memory Super Soft, një material visko elastik, i cili konsiderohet të jetë më i butë se Latexi natyral.

Eco Bio janë të liruar totalisht nga agjentët kimikal të dëmshëm dhe janë me bazë ujore. Struktura e tyre poroze mbulon qarkullim të ajrit dhe ulin përçueshmërinë termale, ofrojnë esnsacion të kënaqshëm freskie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Informacion plotësues

Karakteristikat

Antialergjik
Antibakterial
I butë
Vetëajrosës
Anatomik
Strukturë poroze
Aditivë biologjikë, pa agjent kimikal
Ortopedik
Mik i ambientit

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “JASTËK ECO BIO BEST MASSAGE FORATO”