-40%
JASTEK GELSOFT SAPONETTA

Jastëk GelSoft Saponetta

99.00€ 59.40€

Jastëk i formës saponeta (forma e spapunit) nga shkuma memory. Mbështetje optimale, natyrale të kokës, qafës dhe fillimshpinës. I përshtatet temperaturës së trupit pavarësisht temperaturës së dhomës.

Disponueshmëria:15 në stok

Shiko Detajet
Krahaso
Kategori:

Përshkrimi i Produktit

Jastëku Gelsoft Saponetta me përmbajtjen e gel-it siguron freski, ndërsa me përmbajtjen e bambu-së të karbonizuar në mbështjellës, do të ju sigurojë një absorbim optimal të lagështisë dhe neutraliyimin e saj.

Kjo linjë vie në dy forma formën Saponeta (atë klasike të sapunit) dhe në formën cervikale (jastëk me kuntura), aty ku mbështetja takon nevojat e ndryshme pavarësisht në cilin pozicion flini. Të përbëra nga shkuma memory me dendësi të lartë, material i cili redukton ndrydhjen në pika të caktuara, mbështet kokën, shpatullat dhe fillimshpinën, garanton komfort të mrekullueshëm.

Informacion plotësues

Karakteristikat

Antialergjik
Antibakterial
Anatomik
Ortopedik
Vetëajrosës
Strukturë poroze
Mik i ambientit

Rishikimet

Nuk ka ende rishikime.

Bëhu i pari që të japësh një rishikim “Jastëk GelSoft Saponetta”