BATANIJE COMODITA

Zbritje

9.0012.00

Availability: In Stock

Me batanijen Comodita e cila vjen ne 4 ngjyra ju do të ndjehni ngrohtësinë, e cila përveq komoditetin që ofron, shërben edhe si dekorim në interiorin e dhomës së ditës. Reklasohu teksa qëndron i/e shtrirë me batanijen e butë dhe të ngrohtë Comodita.

 

BezhBezhHiriHiriKuqeKuqeVjollcëVjollcë
Clear

Përshkrimi

Materiali –  me përbërje mikrofibre

Dimensionet:
160×200
200×200

INFORMACION SHTESË

DIMESIONET

200x160CM, 200x200CM

Zgjedh ngjyrën

Bezh, Hiri, Kuqe, Vjollcë