Batanije Comodita Soft Touch

Zbritje

8.9011.90

Availability: In Stock

BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH
Dimensionet 160x200cm dhe 200x200cm

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Përshkrimi

qebe, plaf

INFORMACION SHTESË

Zgjedh Dimensionin

160×200, 200×200

Zgjedh ngjyren

Powder, Light beige, Pine green, Grey, Lemon, Pumpkin, Blue e mbyllur, Kuqe, Vjollcë, Bardhë

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.