BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH

Zbritje

19.00 8.00

Availability: In Stock

Batanije Comodita vjen me 2 ngjyra, e përbërë nga stofi i butë dhe poliester  i cili mban ngrohtë dhe nuk peshon shumë.

10 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 5310233006584 Categories: , ,

Përshkrimi

Batanije Comodita 200x160cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.