BATANIJE DOUBLE PLUSH THROW

Zbritje

69.00 24.00

Availability: In Stock

Ky gëzof lepuri, ju siguron një ndjenjë të butë luksoze dhe të lehtë. Njihet mirë për bukurinë, qëndrueshmërinë, dhe ndjenjën prej kadifeje. Tonet e bezhës krijojnë një copë vërtetë mahnitëse.
Kjo batanije është krijuar me materiale tepër të buta si mikrofibrat në të dy anët; njëra anë si gëzof lepuri me gjithë butësinë e saj dhe ndjenjën e butë dhe ana tjetër me mikro fije – ndjenjë kadifeje, duke e bërë të përdorshme në të dy anët si batanije dekorative.
Krijoni një hapësirë të ngrohtë në shtëpinë tuaj të cilën kurrë s’do të dëshironi ta lini.
E bërë për të i’u përshtatur çdo dhome në shtëpinë tuaj, zyreje apo kabine.

8 in stock

SKU: 5310233005358 Categories: , ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • Fibra me cilësinë më të lartë me ndjesi tepër të butë
  • Si gëzof lepuri
  • Ndjenjë kadifeje
  • Ndjenjë e lehtë
  • Ajrosëse
  • E bërë për të i’u përshtatur çdo dhome në shtëpinë tuaj, zyreje apo kabine
  • E përdorshme në dy anët si batanije dekorative
  • Dimesionet 150x200cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.