BATANIJE E LEHTË THROW DÉCOR BLUE FRINGE

Zbritje

36.00 29.00

Availability: In Stock

Batanije që manifestohet me qepje delikate në modelet sublime me përmbajtjen e butë që ju mbanë rehatshëm gjatë kohës suaj të pasdites  afër TVsë apo kolltukun tek këndi i leximit.
Me dimensionet 200x150cm, të thurrura me dizajn modern, kombinohen shumë bukur me pothuajse çdo divan. Ideale për të prezantuar pamjen e komfortit dhe modernes.

10 in stock

SKU: 3907489160386 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Batanije që manifestohet me qepje delikate në modelet sublime me përmbajtjen e butë që ju mbanë rehatshëm gjatë kohës suaj të pasdites  afër TVsë apo kolltukun tek këndi i leximit.
Me dimensionet 200x150cm, të thurrura me dizajn modern, kombinohen shumë bukur me pothuajse çdo divan. Ideale për të prezantuar pamjen e komfortit dhe modernes.

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.