BATANIJE E LEHTË THROW DÉCOR ROSE FRINGE

Zbritje

36.00 22.00

Availability: In Stock

Batanije që manifestohet me qepje delikate në modelet sublime me përmbajtjen e butë që ju mbanë rehatshëm gjatë kohës suaj të pasdites  afër TVsë apo kolltukun tek këndi i leximit.
Me dimensionet 200x150cm, të thurrura me dizajn modern, kombinohen shumë bukur me pothuajse çdo divan. Ideale për të prezantuar pamjen e komfortit dhe modernes.

19 in stock

SKU: 3907489160379 Categories: ,

Përshkrimi

Batanije që manifestohet me qepje delikate në modelet sublime me përmbajtjen e butë që ju mbanë rehatshëm gjatë kohës suaj të pasdites  afër TVsë apo kolltukun tek këndi i leximit.
Me dimensionet 200x150cm, të thurrura me dizajn modern, kombinohen shumë bukur me pothuajse çdo divan. Ideale për të prezantuar pamjen e komfortit dhe modernes.

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.