BATANIJE MICROMINK LACASA BLACK

Zbritje

29.00

Availability: Out stock

Batanije e cila do të ju mbajë ngrohtë dhe komod duke ju siguruar një ndjenjë të butë. Do të dëshironi të mbuloheni me batanije derisa flini, shikoni televizior apo thjesht kur shtriheni që të relaksoheni. E përbërë nga mikrofibra gjë që mundëson butësi dhe ajrosje, mund të përdoret gjithashtu edhe si mbulesë krevati. Dizajni i cili lidhet me natyrën me lule me ngjyra dhe freski gjithashtu  i jep dhomës tuaj pamje të veçantë.

Out of stock

SKU: 5310233004122 Categories: ,

Përshkrimi

Batanije micromink lacasa black 200×240

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.