BATANIJE MICROMINK LACASA RED

Zbritje

29.0036.00

Availability: In Stock
Clear

Përshkrimi

BATANIJE MICROMINK LACASA RED
Dimesionet 200X240CM dhe 160x220CM

Informacione shtesë

Dimensionet

,

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.