BATANIJE MICROMINK LICENCE STREETBALL

Zbritje

42.00 26.00

Availability: In Stock

Batanije e cila do të mbajë ngrohtë fëmijën tuaj dhe rehatshëm e cila do t’i ofroj ndjesi të butë. Përbërja nga mikrofibra ofron butësi dhe ajrosje. Dizajn i cili lidhet me natyrën me lule dhe freski gjithashtu mund të përdoret edhe si batanije dekorative.

5 in stock

SKU: 5310233004092 Categories: ,

Përshkrimi

Batanije micromink licence streetball 160x220cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.