BATANIJE MICROMINK SOLANA BLACK AND WHITE

Zbritje

24.0030.00

Availability: In Stock

Batanije micromink solana black and white 160x220M dhe 220x240CM
Batanije e cila do të ju mbajë ngrohtë dhe komod duke ju siguruar një ndjenjë të butë. Do të dëshironi të mbuloheni me batanije derisa flini, shikoni televizior apo thjesht kur shtriheni që të relaksoheni. E përbërë nga mikrofibra gjë që mundëson butësi dhe ajrosje, mund të përdoret gjithashtu edhe si mbulesë krevati. Dizajni i cili lidhet me natyrën me lule me ngjyra dhe freski gjithashtu  i jep dhomës tuaj pamje të veçantë.

Clear

INFORMACION SHTESË

Dimenzionet

160×220, 220×240

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.