ÇADËR KOPSHTI 180x200CM

Zbritje

26.00

Availability: In Stock

ÇADËR KOPSHTI 180x200CM
Dimesioni: 180x200cm
Materiali: Polyester dhe Hekur

20 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 3907489120472 Categories: ,

Përshkrimi

kopshti caderkopshti cadrapiknikuÇadrakopshti

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.