ÇADËR KOPSHTI 180x200CM

Zbritje

24.00

Availability: In Stock

ÇADËR KOPSHTI
Dimensionet: ∅180cm x 200cm
Materiali: Polyester dhe Hekur

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

kopshti caderkopshti cadrapiknikuÇadrakopshti

INFORMACION SHTESË

Zgjedh ngjyren

Zezë, Bezh, Hiri

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.