ÇAJNIK I KUQ 2PCS

Zbritje

119.00 49.00

Availability: Out stock

Çajnikët përbëhen nga materiali cilësor i çelikut Inox. Kanë bazë të ngrohjes 360° të ndarë dhe buton automatik për ON/OFF, i cili ka treguesin edhe me dritë. Përgatitja e çajit, me anë të këtij çajniku është më e lehtë dhe e shpejtë. Çajniku i vogë ka kapacitetin 1L, brenda tij vendoset edhe sitë (filtrues), ndërsa çajniku i madh ka kapacitet 2L. Ai njihet për shkëlqimin dhe dizajnin tejet modern që prezanton.

Out of stock

SKU: 8698758828629 Categories: ,

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.