CLASSIC SHREDDED PILLOW

Zbritje

39.00 14.00

Availability: In Stock

CLASSIC SHREDDED PILLOW 50x70CM
Jastëk i përbërë nga shkuma e copëzuar e përzier dhe memory

10 in stock

SKU: 3902049440847 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Jastëk i përbërë nga shkuma e copëzuar e përzier dhe memory. Kategorizohet me më shumë fortësi për njerëzit që pëlqejnë të flenë në një jastëk të trashë dhe të lartësisë.

  • Shumë mbështetës
  • Shumë veçori jo-deformuese
  • Veçori vetë-adaptuese
  • Mbështjellës me mikrofibra ajrosës
  • Dizajn klasik
  • Jo-alergjik dhe anti-pluhur

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.