COM. BATANIJE BEBESH EMBOSS PINK

Zbritje

19.00 13.30

Availability: In Stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

5 in stock

Description

Përmbanë : 1 x Batanije 100x120cm