COM.KOMFORT SET ÇARÇAFASH DOUBLE EMBOSS

Zbritje

190.00 99.00

Availability: In Stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

20 in stock

SKU: 8680108029299 Categories: ,

Përshkrimi

Karakteristikat – E përbërë nga 100% me structure pambuku
– Mik I lëkurës suaj
– E butë në prekje
– Vetajrosës
– Mik i ambientit
– E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C
Seti përmbanë 1 X çarçafë dysheku (240X260)
1 X mbështjellës jorgani (200X220)
1 X batanije (220X240)
4 X këllëf jastëku (50X70)