COM. SET ÇARÇAFËSH BRODE RF PUDRA DOUBLE

Zbritje

76.00 49.00

Availability: In Stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse.

Seti përmbanë:

  • 1 x Këllëf jorgani(200x220cm)
  • 1 x Çarçaf (240x260cm)
  • 2 x Këllëf jastëku me dizajn(50x70cm)
  • 2 x Këllëf jastëku (50x70cm)

postav, Çarçaf dysh, qarqaf, qaraqf njesh carcaf per 2 persona, carcaf per 1 person, qarqafa, qarqaf

8 in stock

SKU: 8680108038444 Categories: ,

Përshkrimi

postavë, postav, Çarçaf, carcaf dysh, carcaf njesh carcaf per dy persona, carcaf per 1 person, qarqaqfa, postava

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.