COM. SET ÇARÇAFËSH DANTE PETROL RF SINGLE 100% PAMBUK

Zbritje

49.00 34.00

Availability: Out stock

I Përbërë Nga Materiali 100% Pambuk, I’u Mundëson Ambient Higjienik Larg Bakterieve Dhe Alergjive.

Out of stock

SKU: 8680108040676 Categories: ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë:

  • 1 x këllëf jorgani 160x200cm
  • 1 x çarçaf i dyshekut 160x240cm
  • 1 x këllëf jastëku 50x70cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.