COM. SET ÇARÇAFËSH IRIS- DOUBLE

Zbritje

49.00 24.90

Availability: In Stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe bakterieve.
Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë:

  • 1 x këllëf jorgani 200x200cm
  • 1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
  • 2 x këllëf jastëku 50x70cm

9 in stock

Ju duhet ndihmë ?
SKU: 5310233006652 Categories: ,

Përshkrimi

postavë, postav, Çarçaf, carcaf dysh, carcaf njesh carcaf per dy persona, carcaf per 1 person, qarqaqfa, postava

 

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.