COM. SET ÇARÇAFËSH OLD ROSE- DOUBLE

Zbritje

49.00 29.00

Availability: In Stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg alergjve dhe bakterieve.

20 in stock

SKU: 5310233006683 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Karakteristikat :

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë:

  • 1 x këllëf jorgani 200x200cm
  • 1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
  • 2 x këllëf jorgani 50x70cm

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.