COM. SET ÇARÇAFËSH OLD ROSE – SINGLE

Zbritje

39.00 22.00

Availability: Out stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg bakterieve dhe alergjive.

Out of stock

SKU: 5310233006645 Categories: ,

Përshkrimi

Karakteristikat:

  • E butë në prekje
  • Mik i ambientit
  • Mik i lëkurës tuaj
  • Vetëajrosës
  • E përshtatshme për tu pastruar në makinë larëse
  • 100% pambuk
  • Antialergjik

Seti përmbanë

  • 1 x  këllëf jorgani 160x200cm
  • 1 x çarçaf i dyshekut 160x240cm
  • 1 x këllëf jastëku

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.