COM. SET FJETJE BEBESH LUX ELEFANT

Zbritje

89.00 59.00

Availability: In Stock

I Përbërë Nga Materiali 100% Pambuk, I’u Mundëson Ambient Higjienik Larg Alergjive Dhe Bakterieve.

5 in stock

SKU: 8680108036358 Kategoritë: ,

Përshkrimi

Seti 100% pambuk përmbanë:

 • 1x Jorgan 95 x 145cm
 • 1x Këllëf jorgani 100 x 150cm
 • 1x Jastëk 35 x 45cm
 • 1x Këllëf jastëku dekorativ 35 x 45cm
 • 1x Këllëf jastëku 35 x 45cm
 • 1x Çarçaf 120 x 160cm
 • 1x Protektor anësore 45 x 70cm
 • 2x Protektor anësore 45 x 130cm

Karakteristikat :

 • Përmbajtje 100% pambuk
 • Mik i lëkurës tuaj
 • E butë në prekje
 • Mik i ambientit

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistrua që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.