COM SET MBULESE SHTRATI 3D COLLECTION BLUE

Zbritje

49.00 22.00

Availability: In Stock

Zbukuro dhomën tuaj të gjumit me mbulesën me teskturë tridimensionale e cila përmban në vete shkelqim dhe nuancë të bukur të ngjyrës krem, vjollcë dhe mint. Me përbërje mikrofibre, sjelli pamjen moderne krevatit tuaj me ngjyrat unike. Përbehët nga 3 pjesë: mbulesa dhe 2 këllëfë jastëku

15 in stock

SKU: 3902049440557 Categories: ,

Përshkrimi

COM SET MBULESE SHTRATI 3D COLLECTION BLUE 3Pjesë

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.