COM. SET QARQAFASH PLAIN RF DOUBLE HIRI

Zbritje

79.00 39.00

Availability: Out stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe bakterieve.

Out of stock

SKU: 8680108020838 Categories: , ,

Përshkrim

Seti përmbanë: 1 x çarçafë dysheku (dimensioni 240 x 260)

1 x mbështjellës jorgani (dimensioni 200 x 220)

2 x këllëf jastëku (dimensioni 70  x 50)

INFORMACIONE SHTESË

Karakteristikat

E përbërë nga 100% me strukturë pambuku
E butë në prekje
Mik i lëkurës tuaj
Vetëajrosës
Mik i ambientit
E përstatshme për t'u larë në makinën larëse