COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR

Zbritje

79.00 39.00

Availability: In Stock

COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR 100x90x50/55cm

In stock

SKU: 3902049450365 Kategoritë: ,

Përshkrimi

COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR 100x90x50/55cm

Kolltuk i dizajnuar në mënyrë të përkryer, për t’i dhënë mbështetje të duhur trupit kur qëndroni ulur.

  • Gjeni rehatinë pas një dite të lodhshme dhe stresuese.
  • Aksesor i mrekullueshëm, që plotëson dekorin e ambientit tuaj, duke i dhënë elegancë dhe pamje moderne.
  • I përkryer për t’u vendosur në dhomën e ndenjës ose dhomën e gjumit.

Vlerësimet

Ende nuk ka vlerësime.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment vlerësues.