COMODITA GOLD MATTRESS

Zbritje

349.00 129.00

Availability: In Stock

Relaksohuni ne dyshekun Gold Mattress. Ky dyshek është i dizajnuar për të gjithë ata që preferojnë dyshekun me sipërfaqe të butë. Elasticiteti i shkumës polietane dhe pjesës së sipërme me shkumë Memory i ofrojnë mbështetje optimale gjithë trupit tuaj.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrim

Disa nga specifikat dhe veçoritë e këtij dysheku janë:

  • Strukturë pozante të kompozuar nga shkumë polietane
  • Sipërfaqe të sipërme të mbushur me shkumën Memory që i jep dyshekut atibutin e butësisë
  • Është i mbështjellur me mbëshjellës të qepur nga mikrofibrat i cili ndihmon në mbrojtjen larg bakterieve me një freski optimale gjatë tërë kohës. Mbështjellësi mund të hiqet lehtësisht për t’u pastruar.
  • Përmes pjesëve anësore mundësohet qarkullimi i ajrit për një ventilim optimal. Këto anë ndihmojnë në largimin e ajrit të lagësht nga dyshekët dhe vendosjen e ajrit të pastër, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë të qëndrueshme në të gjithë dyshekun. Flini të qetë në temperaturën e duhur.
  • Trashësia e dyshekut arrin deri në 18cm

Additional information

Dimensions N/A
DIMENSIONI

90x200cm, 200x160cm, 200x180cm

Komentet

Për momentin nuk ka komente.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.