COMODITA GOLD PLUS MATTRESS

Zbritje

129.00249.00

Availability: Out stock

Gold Plus Mattress
Relaksohu në dyshekun tonë Gold Plus. Mbështetje e plotë e trupit. Për të gjithë ata që preferojnë dyshekët mesatarisht të butë.
Elasticiteti i shkumës poliuretane e përforcuar me memory sipër do të japin mbështetje optimale për trupin tuaj.
Dyshek i përbërë nga shkumë poliuretani me strukturë poroze.
Sipërfaqja e lartë e bërë me shkumë memory 4cm që është 3 herë më shumë ajrosese se shkuma e rregullt viskolastike memory.
Projektuar të jetë i butë, i ajrosur dhe i reagueshëm ndaj lëvizjeve trupore.
Mbulesa mikrofiber që e bënë atë natyralisht antimikrobik dhe rezistent ndaj pluhurit.
Mbulesë të poshtme jo rreshqitese.
Mbulesë që lehtësisht hiqet dhe pastrohet.
Trashësi 25 cm

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

INFORMACION SHTESË

Dimensionet

90X200CM, 100X200CM, 160X200CM, 180X200CM

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.