COMODITA GOLD TOPPER

Zbritje

100.00 30.00

Availability: In Stock

Mbishtresa Comodita Gold Topper është e dizajnuar për të ofruar mbështetje ideale dhe miniminuar lekundjen dhe kthimin. E ndërtuar nga densitet i lartë i shkumës Memory, kjo mbishtresë do të ju sjell një ndjenjë butësie në krevatin tuaj duke shtyer trupin tuaj në gjumë të qetë me ëndrra të mira. Stuktura e ndërlikuar e kësaj mbishtrese siguron një sipërfaqe të rehatshme për gjumë, në përputhje me formën e trupit për të krijuar një përvojë të individualizuar që eliminon pikat e presionit.

Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrim

Disa nga specifikat dhe veçoritë e kësaj mbishtrese janë:

  • Është e mbështjellur me mbëshjellës të qepur nga mikrofibrat që ndihmon në mbrojtjen larg bakterieve me një freski optimale gjatë tërë kohës. Mbështjellësi mund të hiqet lehtësisht për t’u pastruar.
  • E dizajnuar për të qenë e butë, freskët dhe e përshtatshme.
  • E ndërtuar me strukturë të ndërlikuar.
  • Zbut pikat e presionit dhe përmirëson qarkullimin.
  • Rezistente ngaj pluhurit dhe anti-microbakteriale.
  • Përmes pjesëve anësore mundësohet qarkullimi i ajrit për një ventilim optimal. Këto anë ndihmojnë në largimin e ajrit të lagësht nga dyshekët dhe vendosjen e ajrit të pastër, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë të qëndrueshme në të gjithë dyshekun. Flini të qetë në temperaturën e duhur.
  • Trashësi deri në 5cm.

Additional information

Dimensions N/A
Dimensioni

200x90cm, 200x160cm, 200x180cm

Komentet

Për momentin nuk ka komente.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.