COMODITA LEVANDER MATTRESS

Zbritje

49.0099.00

Availability: In Stock

Dyshek i përbërë nga 2 shtresa shkumë poliuretani përfshirë Memory Foam
Sipërfaqja e sipërme e mbulesës e mbushur me mikrofiber, duke i dhënë asaj një ndjenjë më të butë.
Struktura poroze, për një ventilim optimal. Ndihmon për të hequr ajrin e lagësht nga dyshekët dhe vendosjen e ajrit të pastër, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë të qëndrueshme në të gjithë dyshekun.
Flini të qetë në temperaturën e duhur.
Paraqet një pëlhurë shtrirje Mbulesë e bërë nga mikrofibra dhe fibra, duke lejuar frymëmarrje dhe butësi nga bakteret dhe alergjenet.
Trashësia 20 cm
Garancion 1 vit

Ju duhet ndihmë ?
Clear
SKU: N/A Categories: ,

Përshkrimi

dyshek, jogi, jog, dyshek ortopedik dyshek dopio dysheknjesh, dysheknish, dyshekdysh

 

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET

90X200, 160X200, 180X200

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.