COMODITA MATTRESS PROTECTOR TERRY

Zbritje

6.008.00

Availability: In Stock

COMODITA MATTRESS PROTECTOR TERRY 60x120cm dhe 70x140cm

Clear

Përshkrimi

COMODITA MATTRESS PROTECTOR TERRY 60x120cm dhe 70x140cm

INFORMACION SHTESË

DIMENSIONET

60x120cm, 70x140cm

Vlerësime

Ende nuk ka vlerësim.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një vlerësim.