COMODITA MEMORY

Zbritje

199.50309.50

Availability: In Stock

Dyshek me garancion 3 vjeçarë!
I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Description

I përbërë nga shumë shtresa, që e bënë këtë dyshek, llojin më të preferuar nga ju, për vet faktin që do ju mundësojë të keni gjumin më të mire. Një inovacion I cili ju fton të lironi stresin e akumuluar gjatë gjithë ditës.

Karakteristikat:

  • Dyshek me trashësi prej 26 cm
  • Shtresa e fundit dhe e mesme është e përbërë nga shkuma polyurethan me dendësi të ndryshme duke ofruar mbështetje në 5 zona kyçe të trupit nga koka deri tek gishtat, me një strukturë qelizore 3 dimenzionale, e cila mundëson ajrosje optimale në gjithë sipërfaqen.
  • Top shtresa është e ndërtuar nga 4cm shkumë Memory, e cila ju përshtatet konturave specifike të trupit tuaj.
    Duke ju përgjigjur temperaturës dhe presionit të trupit, lejon që pesha të shpërndahet njëtrajtësisht në të gjithë sipërfaqen e saj, në këtë mënyrë ju nuk do ndjeni presionin e peshës suaj dhe kështu trupi juaj do ndjehet i liruar.
  • Anësoret Airmesh për një ajrosje optimale. Këto anësore ndihmojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë – gjithë dyshekut. Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Baza, mbulesat e dyshekut: Një mbulesë e butë dhe e lëmuar, e përbërë nga materiale unike, përmbajtje mikrofibër dhe pambuk, bëjnë që çarçafët të mos rrëshqasin në të dhe ju mundëson një ambient gjumi të shëndetshëm dhe të pamundimshëm.
  • Dyshek me garancion 3 vjeçarë!

I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Duke klikuar në foto, ju keni mundësi të mësoni më shume për oferten

Additional information

dimenzionet

190X160, 190X140, 190X180, 190X80, 190X90, 200X100, 200X120, 200X140, 200X150, 200X160, 200X180, 200X200, 200X220, 200X90, 120×60, 190×100

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.