Comodita Memory

Zbritje

159.50409.50

Availability: In Stock

Dyshek me garancion 3 vjeçarë!
I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Description

I përbërë nga shumë shtresa, që e bënë këtë dyshek, llojin më të preferuar nga ju, për vet faktin që do ju mundësojë të keni gjumin më të mire. Një inovacion I cili ju fton të lironi stresin e akumuluar gjatë gjithë ditës.

Karakteristikat:

  • Dyshek me trashësi prej 25 cm
  • Shtresa e fundit dhe e mesme është e përbërë nga shkuma polyurethan me dendësi të ndryshme duke ofruar mbështetje në 5 zona kyçe të trupit nga koka deri tek gishtat, me një strukturë qelizore 3 dimenzionale, e cila mndëson ajrosje optimale në gjithë sipërfaqen.
  • Top shtresa është e ndërtuar nga 4cm shkumë Memory, e cila ju përshtatet konturave specifike të trupit tuaj.
    Duke ju përgjigjur temperaturës dhe presionit të trupit, lejon që pesha të shpërndahet njëtrajtësisht në të gjithë sipërfaqen e saj, në këtë mënyrë ju nuk do ndjeni presionin e peshës suaj dhe kështu trupi juaj do ndjehet i liruar.
  • Anësoret Airmesh à për një ajrosje optimale, Këto anësore ndihmojnë që të largojnë ajrin e lagësht nga dysheku dhe fusin ajrin e freskët brenda, duke rritur qarkullimin e ajrit në mënyrë konstante gjatë – gjithë dyshekut. Flini komfort në temperaturën e duhur.
  • Baza, mbulesa e dyshekut: Një mbulesë e butë dhe e lëmuar, e përbërë nga materile unike, përmbajtje mikrofibër dhe pambuk, bëjnë që çarçafët të mos rrëshqasin në të dhe ju mundëson një ambient gjumi të shëndetshëm dhe të pamundimshëm.
  • Dyshek me garancion 3 vjeçarë!

I disponueshëm në dimenzione standarte dhe jo-standarte.

Additional information

dimenzionet

190X160, 190X140, 190X180, 190X80, 190X90, 200X100, 200X120, 200X140, 200X150, 200X160, 200X180, 200X200, 200X220, 200X90