COMODITA SET ÇARÇAFASH DOUBLE MAVI SATEN

Zbritje

114.00 69.00

Availability: Out stock

I përbërë nga materiali 100% pambuk, i’u mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe bakterieve.

Out of stock

SKU: 8680108016268 Categories: ,

Përshkrimi

Karakteristikat – E përbërë nga 100% pambuk-saten
– Mik I lëkurës suaj
– Vetëajrosës
– Ekologjik
– E përshtatshme për te u pastruar në makinën larëse 40°C
Seti përmbanë 1 x çarçafë dysheku (dim. 240×260)
1 x mbështjellës jorgani (dim. 200×220)
4 x këllëf jastëku (dim. 70×50)